Actueel weer Dordrecht (Wantijdijk)
Laatste update: 2026-05-20 om 06:07 uur
| Temperatuur | 12.9 °C |
| Neerslag | 0.2 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 11.2 km/u uit Z |
| Windkracht | 2 bft - Zwak |
| Barometer | 1016.2 hPa |
| Barometer trend | |
| Maximale windsnelheid | 25.9 km/u om 05:56 u |
| Minimum temp. | 12.9 °C om 06:05 u |
| Maximum temp. | 13.4 °C om 01:25 u |
| Windchill | 12.1 °C |
| Hitte index | 12.9 °C |
| Dauwpunt | 12.0 °C |
| Luchtvochtigheid | 94.0 % |
| Zonnestraling | 7.0 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | 7.0 W/m2 om 06:05 u |
| UV index | 0.0 |
| Max. UV index | 0.0 om 06:05 u |
| Zon op | 05:41 u |
| Zon onder | 21:35 u |